CRAZBUD działa w branży budowlanej od 1988 roku. Pierwszą specjalnością przedsiębiorstwa było świadczenie usług remontowo-budowlanych.

Z początkiem roku 1997 poszerzono działalność o sprzedaż hurtową i detaliczną materiałów budowlanych, lokując ją w Krakowie-Czyżynach. W 2004 rozpoczęto inwestycję nowej siedziby u wylotu drogi A4 z Krakowa na Katowice, w Modlniczce. Wkrótce rozbudowano tu pełne zaplecze firmy, aby od 2006 w pełni skoncentrować się na działalności w tej właśnie lokalizacji. Pomimo zmiany stali klienci zostali z firmą, a jednocześnie zyskano nowych nabywców z okolicznych dzielnic. W tym samym okresie równolegle po przeciwnej stronie drogi zaczął funkcjonować Leroy Merlin.

Doświadczenie firma zbudowała na solidnych fundamentach wieloletniej praktyki. Dołączając w 1998 roku do Grupy Polskie Składy Budowlane. Dzięki temu stała się częścią największej grupy zakupowo-sprzedażowej w Polsce.

Z CrazBud'em wybudują Państwo swój wymarzony dom oraz każdy inny dowolny obiekt, począwszy od fundamentów do stanu "pod klucz". Placówka oferuje materiały budowlane, które sprostają zapotrzebowaniu każdej inwestycji. Gwarantuje bogaty asortyment, transport i atrakcyjne ceny. Wykwalifikowani pracownicy udzielą wyczerpujących odpowiedzi oraz pomogą w doborze najlepszych rozwiązań. A wszystko to będzie dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Szereg inwestycji zaopatrywanych, realizowanych oraz wspieranych przez CrazBud przyczynił się do wypracowania bogatych tradycji budowlanych. Na przestrzeni lat skład budowlany Kraków uzyskał liczne wyróżnienia oraz referencje, będące efektem zadowolenia klientów. Między innymi 5 lat z rzędu uzyskano tytuł Gazeli Biznesu, potwierdzając przynależność firmy do grona najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw. /dokumentacja osiągnięć/ We wzajemnej współpracy sklep budowlany Kraków stawia na jakość oraz profesjonalizm.

Zapraszamy do współpracy!